MALÉ SOLÁRNÍ SYSTÉMY PRO CHATY A CHALUPY - ELEKTŘINA ZADARMO

Dodací podmínky.

1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty anebo je možno si je vyzvednout osobně. Při zaslání poštou počíteje s dobou zaslání cca 3 - 4 dny. Při zaslání formou obchodního balíku je zasilka doručena druhý den po odeslání (upozorníme Vás e-mailem).

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. do 5 pracovních dnů po obdržení objednávky (při platbě předem max. do 2 prac. dnů od obdržení platby).

Technické podrobnosti týkající se Vaší objednávky Vám rádi zodpovíme i telefonicky, ale pouze na telefonním čísle +420 723 003 150 (číslo vývojové dílny).

3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.

Výměna zboží:

Pokud se Vám vybrané zboží nebude z jakéhokoliv důvodu líbit, zaručujeme Vám neomezené právo na vrácení věci, pošlete-li zboží čisté, nepoužité a jakkoli nepoškozené do 14 dnů od doručení zpět na adresu naší firmy. Zboží nám zašlete jako doporučený balík na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadované zboží. Vaše peníze, pokud nemáte zájem o jiné zboží, Vám vrátíme na váš účet. Neposílejte nám zboží zpět na dobírku, protože takové zásilky neakceptujeme!

První výměna je zdarma (hradíte pouze poštovné), při další výměně hradíte balicí a expediční náklady (200 Kč).

designed by Panavis & Panadela | contents ©2018 Golden Dragon | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart