MALÉ SOLÁRNÍ SYSTÉMY PRO CHATY A CHALUPY - ELEKTŘINA ZADARMO

Výdejní místo

Naše firma neprovozuje "kamenný obchod" protože prodejna by neúměrně zvyšovala ceny výrobků. Objednané zboží si ale můžete vyzvednout v naší provozovně ( ve vzorkové dílně) v Brně na drese:

Olomoucká 7/9
Najdete nás zde (klikni)

(Areál ALSTOM/SIEMENS - bývalá firma ABB, viz obrázek dole. Přístup tramwaj č. 8 příp. 9 od nádraží směr Líšeň, vystoupit na zastávce Životského.)

 TATO ADRESA NENÍ PRODEJNA, proto nelze na této adrese běžným způsobem nakupovat naše výrobky. Zákazníci z Brna příp. zákazníci kteří hodlají Brno navštívit si mohou zboží vyzvednout osobně na této adrese, je ale nutné si zboží předem objednat přes náš e-shop. Připravenost zboží k převzetí vám oznámíme e-mailem (sklad hotových výrobků se nalézá na jiné adrese mimo Brno).

Zboží je možno si vyzvednout v naší provozovně denně od 9:00 do 12:00 hod. mimo soboty a neděle. Po příchodu na vrátnici firmy ALSTOM/SIEMENS je nutno se ohlásit mobilem na čísle +420 723003150 (vrátnice nemá s naší dílnou telefonické spojení). Jiné termíny nutno dohodnout telefonicky (telefon je zapnut také jenom v době od 9:00 do 12:00 hod.).

Na této adrese vám také poskytneme  v době od 9:00 do 12:00 hod. odborné konzultace k problematice malých přenosných solárních systémů. Cena konzultací je 200 Kč včetně DPH za každou započatou hodinu.

designed by Panavis & Panadela | contents ©2018 Golden Dragon | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart